Nastavení HTTPS na subdoméně

Vyřešeno185 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím, prosím, poradíte mi? Využívám hosting u Shoptetu (obchod.cz), na Shoptetu mám i nastavené DNS záznamy. Nyní si chci udělat blog na WordPressu.
U Wedosu jsem si zřídila subdoménu a webhosting BLOG.obchod.cz. Na této subdoméně potřebuju aktivovat HTTPS.

Jenže z podpory Wedosu mi tvrdí, že oni to udělat nemůžou, ptž DNS záznamy (na doménu) mám na Shoptetu. Psala jsem tedy na helpdesk  Shoptetu, a ti mi zase napsali, že pokud už mám vytvořenou subdoménu, je třeba nasměrovat DNS záznam (pouze na subdoménu) na hosting u Wedosu a to vyřeší jedině Wedos. Nemáte pro mě nějakou radu? Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Super, povedlo se 🙂 Moc děkuji.

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 18.07K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,
jedná se o doménu  mydlifik.cz? Vy zde máte samostatný webhosting pro subdoménu blog.mydlifik.cz, pak stačí tuto subdoménu nasměrovat u vašeho správce DNS na tento webhosting (hlavní doména mydlifik.cz má DNS u shoptet.cz).

Tedy konkrétně – nastavte si u subdomény blog.mydlifik.cz A záznam na IP 89.221.213.144.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Děkuji za odpověď. A záznam u subdomény mám na Shoptetu nastavený (přesně, jak píšete) už 3 dny – snad už se to propsalo. Ale stále mi nejde přidat do LE certifikátu – viz foto. Nemusím tedy ještě něco nastavit na straně Wedosu?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
1
TJ285257 18.07K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,
musíte přidat ještě A záznam pro www.blog.mydlifik.cz (máte dle nslookup jen A záznam pro blog.mydlifik.cz), počkejte cca 1 hodinu a pak doménu přidejte do certifikátu.

Role: Podpora
Edited answer