Nechodí emaily od server MyCat

Vyřešeno268 zhlédnutíWMS
0

Dobrý den,

od serveru www.sensounico.mycat.cz , společnost MyCat mi na email nechodí nastavené notifikace. Můžete mi poradit, čím to může být a zjistit, jestli wedos tento serveru nějak neblokuje?

Děkuji

Eliška Hrdličková

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
nevrací se odesílateli e-mail s nějakou chybovou hláškou? Případně prohledejte i složky spam/koš a nastavení filtrů e-mailu dle
https://kb.wedos.com/cs/webhosting/e-maily/e-maily-pravidla-a-filtry/

Pro dohledání nám ideálně napište, kdy byl e-mail zaslán, z jaké adresy, kdo byl příjemcem a jaký byl předmět e-mailu popř. si přímo vyžádejte od odesílatele hlavičku e-mailu.

Dobrý den,
spam a hromadné emaily jsem samozřejmě již prohledala ana mailu nemám nastavené žádné filtry. MyCat je je online systém pro jazykové školy, do kterého se mohou přihlásit růžní uživatelé , ti také odesílají různá oznamení, u nichž je nastaveno, že mají přijít na můj email, stejně tak jako automatická hlášení systému. Dnes jsem to s podporu systému MyCat řešili, systém posílá vše správně, na jiné emaily to normálně přišlo. Poslední hlášení tedy například bylo dnes název MyCat.cz notification od odesílatele noreply@mycat.cz ve 13:08. Pokud hlášení přichází, že ho zadávám já, přijde, pokud jsde od někoho jiného z uživatelů, nebo automaticky, pak nedorazí.

Dobrý den,
na jaký e-mail tedy konkrétně zpráva nedorazí? To poslední hlášení je tedy zpráva jež nedorazila popř. víte o jiné zprávě jež nedorazila a kdy byla přibližně zasílána?

0
30.21K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Otázku uzavírám.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie