Nechtěná cache na serveru s PHP 5.4

Vyřešeno171 zhlédnutíWebhostingCache Mezipaměť xcache
0

Dobrý den,

na serveru pro fitkonto.cz funguje špatně server a vykreslování stránek. Zdá se, jako by tam byla nějaká vyrovnávací mezipaměť, která vykresluje pořád starou stránku, i když data v databázi jsou uložená. Problém to dělá i se sessions, které občas zabloudí a dostanu session někoho jiného, kdo je na aktuálně na webu. Je nutno říct, že lokálně v Dockeru nebo u předchozího hostingu vše fungovalo normálně.

Příklad problému: v administraci změním článek a kouknu do databáze, tam změnu vidím. Na stránce se ale nic nezměnilo, musím udělat v Chrome až refresh pomocí ctrl + shift + f5 (s vyčištěním lokální cache). Ve Firefoxu stačí mít otevřenou vývojářskou konzoli a změny jsou vidět hned.

V systému nemáme žádnou cache, ani neběží na redakčním systému.

Porovnal jsem konfiguraci PHP a co je u Vás, tak je XCache, zda nemůže dělat problémy. Jinak mě opravdu nic nenapadá.

Děkuji,
Daniel S

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

cache jsem si vypnul děkuji. Mohlo to způsobovat ten problém, kdy jsem viděl profil jiného uživatele, který byl ve stejný chvíli přihlášený? Ze cache to nějak popletla a místo toho to ukázalo soubor pro někoho jiného. Na starém serveru se nic takového nestalo a teď se to povedlo několikrát.

Děkuji

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Dobrý den,
jaký web Vám na PHP 5.4 běží konktétně? Jde o nějaké cms nebo vlastní kód? Jaká data jste přesně viděl? Mohlo by jít o problém cache na staré verzi PHP.

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.