nefunguje imporu zálohy wordpresu, Warning: set_time_limit() has….

Vyřešeno1.65K zhlédnutíWebhosting
0

Nefunguje import zálohy wordpresu, hlásí mi to: Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /data/web/virtuals/141408/virtual/www/domains/givmi.cz/wp-content/plugins/wordpress-importer/wordpress-importer.php on line 89

dále mi to hlásí:

Vyskytla se neočekávaná chyba.
Soubor je prázdný (má nulovou velikost). Zkuste prosím nahrát nějaký jiný soubor. Tato chyba může být také způsobena i zákazem nahrávání souborů (file_uploads), nebo nahráváním větších souborů, než jaký je povolený limit (post_max_size a upload_max_filesize) v konfiguraci vašeho serveru (php.ini).

zkusil jsem už i opravit práva soubourů ale stále to nefunguje.

Předem díky

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

jak jste zálohu dělal? Jak přesně ji nahráváte zpátky? Vyzkoušel bych to na svém WP a podívám se do logování chyb..

Na řádku 89 daného skriptu, který vám hlásí chybu, je „set_time_limit(0)“.

Zkuste změnit na „set_time_limit(30)“. To je aktuálně jediné, co jsem k modulu wordpress importer a k jeho chybám našel..

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den, na webhostingu takto nelze nastavovat limit, jediná možnost je změnit max_execution_time v konfiguraci PHP. Častěji ale vadí to, že je tento příkaz vůbec použitý, spíše bych jej zkusil zakomentovat.

0

Zdieľaný hosting má svoje obmedzenia a parametre v php.ini, ktoré by si potreboval navýšiť, nemôžeš upraviť.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Změnil status na publikováno
0

Děkuji za odpověd, každopádně je zvláštní pokud soubor má jen 194kb že nejde zpátky importovat do wordpresu. Ten soubor byl exportován z mého webhostingu a je zvláštní že nejde zpět importovat. Opravdu to tak má fungovat? Respektive nefungovat? Jakým způpsobem by tedy export z wordpressu měl fungovat, pakliže nejde zpět instalovat? Připadně co mi doporučujete? Předem díky za odpověď a podporu.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno