Nefunguje přesměrování HTTP verze na Alias

Vyřešeno192 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám udělaný Alias s HTTPS pro doménu doskolyposvych.cz, a pokud použiju https protokol, pak vše funguje. Ale pokud upravím adresu na http://doskolyposvych.cz/ pak stránka nefunguje. Podle všeho to vypadá, že mě vůbec nepřesměruje do adresáře domains, ale zůstane v hlavním adresáři. Reset .htaccess jsem již provedl. Doména využívá vašich DNS serverů. Netuším, kde je problém.

s pozdravem MM

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Změnil status na publikováno 5. 5. 2023
0
99.89K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Jakmile používáte složku domains, měly by všechny domény i subdomény být tam.

Řekněme, že máte webhosting a.cz a aliasy b.cz a c.cz. Teď máte obsah domény a.cz ve www, subdomény sub.a.cz předpokládám v subdom a b.cz a c.cz v domains.

Správně by měly být v domains složky a.cz, b.cz, c.cz a sub.a.cz a v každé z nich odpovídající web. Ve složce www by měl být pouze výchozí .htaccess, složku subdom v tomto případě nedoporučujeme používat vůbec.

V nastavení webhostingu nic neměníte. Systému nezáleží na tom, co je hlavní doména a co alias, důležité je jen to, aby k hostingu byly ty domény nějakým způsobem přiřazeny. Subdomény řešíte pouze v okamžiku, kdy pro subdoménu zakládáte její vlastní webhosting.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 5. 5. 2023
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.