Nefunkční administrace wordpress

Vyřešeno305 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

už dlouho mám u wedosu zřízenu doménu a webhosting pro svoje webové stránky katerinamaresova.com. Před časem jsem si zřídila doménu katkamaresova.cz a nastavila přeposílání na doménu katerinamaresova.com. Před dvěma týdny jsem si k doméně katkamaresova.cz dokoupila ještě webhosting, instalovala wordpress a začala vytvářet nové stránky. V zákaznické administraci wedosu jsem potvrdila přesměrování na doménu katerinamaresova.com, které jsem chtěla zachovat, dokud nebudou nové stránky hotové. Když jsem se chtěla včera dostat do administrace wordpressu katkamaresova.cz/wp-admin, automaticky mne to přesměrovalo na katerinamaresova.com/wp-admin. Zrušila jsem tedy v zákaznické administraci přesměrování domén a od té doby dostávám při pokusech o otevření stránky katkamaresova.cz/wp-admin tuto chybovou hlášku: „The requested URL /wp-admin was not found on this server.“ Můžete mi prosím poradit, co změnit v té zákaznické administraci, abych se opět mohla přihlásit do administrace wordpressu? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 4. 1. 2022

Dobrý den,
chápu správně, že na katerinamaresova.cz a katkamaresova.cz mají být dva různé WordPressy? katerinamaresova.cz vypadá, že je funkční, doménu katkamaresova.cz potřebujete nasměrovat na její vlastní webhosting katkamaresova.cz, je to tak?

Ano, mám dvě domény, dva webhostingy a dva wordpressy 🙂 V tuto chvíli ale funguje jen ta původní katerinamaresova.com. U té nové se nedostanu do administrace WP a když zadám stránku https://katkamaresova.cz, hodí mě to na wedosovskou stránku s tím, že doména je už zaregistrovaná. Díky.

0
MB313456 12.82K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Doménu můžete na webhosting nasměrovat pomocí návodu Domény – Nasměrování DNS na služby . Změna nastavení trvá cca 60 minut.

Role: Podpora
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 4. 1. 2022
0

Moc děkuji, změnila jsem to nasměrování DNS a už to funguje.

Role: Zákazník
JŠ255861 Změnil status na publikováno 4. 1. 2022