Nefunkční přihlášení do administrace WordPress

Vyřešeno1.52K zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

už pár dní mám tento problém s přihlášením do administrace WordPress:

Pokud se přihlašuji přes https://smilingway.cz/wp-login.php?, nedostanu se do WP a automaticky mě to přesměruje na https://smilingway.cz/.

Pokud se zkusím přihlásit přes https://smilingway.cz/wp-admin/, objeví se mi pak následující chyba:

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php.
W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/object-cache.php.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php:26) in /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-includes/pluggable.php on line 1281

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php:26) in /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-includes/pluggable.php on line 1284

Zkoušela jsem přes FTP účet vypnout všechny pluginy, ale problém se nevyřešil.

Předem moc děkuji za pomoc a radu.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

zkoušela jsem postupovat dle Vašeho návodu, ale bohužel se mi stále nedaří přihlásit. Při přihlašování se mi nyní zobrazuje:

Předem moc děkuji za jakoukoliv radu.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Já na https://smilingway.cz/wp-admin/ vidím několik chybových zpráv. Zkusil bych deaktivovat plugin autoptimize opět přes FTP (stačí přejmenovat jeho adresář).

Dále je tam ještě nějaký pozůstatek ještě z W3 Total Cache. Je ten plugin deaktivovaný?

Prohlížíte 1 ze 12 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie