Nefunkční přihlášení do administrace WordPress

Vyřešeno1.43K zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

už pár dní mám tento problém s přihlášením do administrace WordPress:

Pokud se přihlašuji přes https://smilingway.cz/wp-login.php?, nedostanu se do WP a automaticky mě to přesměruje na https://smilingway.cz/.

Pokud se zkusím přihlásit přes https://smilingway.cz/wp-admin/, objeví se mi pak následující chyba:

W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php.
W3 Total Cache Error: some files appear to be missing or out of place. Please re-install plugin or remove /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/object-cache.php.

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php:26) in /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-includes/pluggable.php on line 1281

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-content/advanced-cache.php:26) in /data/web/virtuals/190824/virtual/www/domains/smilingway.cz/wp-includes/pluggable.php on line 1284

Zkoušela jsem přes FTP účet vypnout všechny pluginy, ale problém se nevyřešil.

Předem moc děkuji za pomoc a radu.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Ty pluginy mi přijdou stále aktivní ačkoliv by je měl WordPress už sám vypnout (po smazání/přejmenování). To se mi moc nelíbí. Můžete kouknout do databáze jestli jsou stále aktivní.

Pokud máte přístup k webu přes FTP, tak v souboru wp_options.php jsou přihlašovací údaje k databázi.

/** MySQL database username */
define( 'DB_USER', 'login );
 /** MySQL database password */
define( 'DB_PASSWORD', 'heslo' );

Těmito údaji se přihlásíte zde do rozhraní phpMyAdmin:

Pak najděte tabulku která končí _options vypadá to nějak podobně:

Uvidíte výpis řádků v databázi. Je třeba najít ten, kde je active_plugins u něj klikněte na Upravit

Tam jsou pak serializovaná data o aktivních pluginech. Pokud tam je i autooptimize a W3 Total Cache může to být problém. Ovšem vypnout jen tyto pluginy přes databázi není zas tak jednoduché. Pokud se tam udělá chyba tak se vypnout všechny pluginy, což může rozbít web, který vám stále jede.

Můj postup by v tomto případě byl počkat na nějakou noční hodinu. Naprosto všechno zazálohovat – soubory, databázi. Zkusit deaktivovat všechny pluginy přes DB (tam stačí v tom poli options_value nechat jen a:0:{}).

A zkusit se přihlásit do WordPress přes administraci.

Pokud by to nezabralo. Tak bych to kompletně celé přehrál čistou instalací WordPress 5.4.x (záleží jakou máte, pozor teď je nová 5.5) přes FTP.

Jestli ani tohle nezabere, tak už bych začal mít podezření, že tam je něco fakt hodně rozbitého a to je spíše na nahrání z funkční zálohy. Případně extrakci jen dat (multimédiea, texty a nastavení z databází) a to pak dát do čisté instalace.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 12 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie