nefunkční subdomena

Vyřešeno376 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, vytvořil jsem na hostingu reality-spirutova.cz subdomenu a nahral tam druhý wordpress… Ale stále nefunguje správně, jelikož mě to vždy přesměruje zpátky na první web :

Hlavní web: reality-spirutova.cz     Subdomena : dev.reality-spirutova.cz

Co stím, dle návodu od Vás to tak mám ale nefunguje. Dokázali by jste mi poradit děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1

Pokud to tak nemáte, přesuňte hlavní web do adresáře www\domains\reality-spirutova.cz , obsah subdomény pak vložte do adresáře www\domains\dev.reality-spirutova.cz.

Ke správné funkčnosti je také nutné použít výchozí .htaccess od Wedosu. Pokud jste ho upravil/a, jděte do administrace, v horním menu klikněte na webhosting, zvolte požadovaný webhosting a v levém menu klikněte na Nástroje. Na této stránce najdete možnost obnovit výchozí .htaccess.

Ještě mě napadá jeden možný problém a tím je aktivní přesměrování. Zkontrolujte, zda jsou DNS záznamy u subdomény dev.reality-spirutova.cz stejné jako u reality-spirutova.cz a www.reality-spirutova.cz. Také doporučuji v DNS smazat záznam označený hvezdičou – tj. *.reality-spirutova.cz a nahradit ho skutečnými názvy subdomén. Taktéž se ujistěte, že máte u adres [nic].reality-spirutova.cz, www.reality-spirutova.cz a dev.reality-spirutova.cz aktivované oba typy záznamů – A a AAAA.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.