Nefunkční subdoména

55 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

již jednou jsem vás kontaktoval ohledně nefunkčnosti subdoménu atelier.mikysuto.cz. Postupoval jsem dle instrukcí a i přesto opět subdoména nefunguje. Respektive musí se zadat https://.

Chtěl jsem nastavení změnit ve WordPressu, ale změnu adresy mi nedovolil.

Je nutné, kvůli certifikátu, který má hlavní web mikysuto.cz zadávat https pro subdoménu nebo to lze změnit. Rád bych uváděl pouze atelier.mikysuto.cz

Snad mi poradíte.

s pozdravem Michal Sütö

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

zkuste se nejprve podívat, zda máte správně nastavenou bázovou adresu. V obou polích (URL instalace, URL úvodní stránky) by mělo být https://atelier.mikysuto.cz/ .

„Chtěl jsem nastavení změnit ve WordPressu, ale změnu adresy mi nedovolil.“ Co tím myslíte? Chápu dobře, že výše uvedený postup skrze administraci nejde provést? Zkuste změnit bázovou adresu skrze databázi.

Podívejte se do .htaccess, jaký tam máte kód pro přesměrování na zabezpečenou verzi. Měl by vypadat takhle:

RewriteEngine On 
RewriteCond %{HTTPS} off 
RewriteRule (.*) https://%{SERVER_NAME}/$1 [R=301] 
Header set Content-Security-Policy "upgrade-insecure-requests;"

. Pokud tam máte něco jiného, zkuste kód nahradit.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář

Oprava příspěvku – za bázovou adresou (URL instalace, URL domovské stránky) https://atelier.mikysuto.cz nesmí být lomítko. Omlouvám se, že jsem to přehlédl..

Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie