Nejdou mi stránky: http://baronart.eu

Vyřešeno158 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, nejdou mi stránky: http://baronart.eu , nemohu se ani dostat do administrace wordpress. Můžete mi prosím nějak pomoci ? Děkuji F Brejcha

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

vypadá to na nějaký problém s pluginem fv-wordpress-flowplayer . Přihlaste se do FTP, jděte do adresáře wp-content\plugins a přejmenujte fv-wordpress-flowplayer na cokoliv jiného nebo ho odstraňte. Tím plugin odinstalujete a stránky by zase měly začít fungovat. Pak zkuste plugin znovu nainstalovat.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
0

Už jsem to opravil přes FTP., děkuji.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Dobrý den, koukám že se Vám ještě špatně přepisuje adresa domény na baronart.eu/domains/baronart.eu. Tento problém vyřešíte přes tento návod.

Role: Zákazník+ Web: https://wpstudio.online/ Vizitka: Jsem freelancer „webmaster“, který tvoří a spravuje weby. Od roku 2008 se věnuji WordPressu.
Odpověděl na otázku

Kategorie