Neodesílají se e-maily

Vyřešeno439 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

už delší dobu, několik měsíců, řeším problém s neodesíláním e-mailů. Řešil jsem to několikrát už i tady na fóru, několikrát jsem měnil servery i porty, přidával jsem SPF záznamy. Bohužel, odesílání e-mailů je pořád stejné – někdy dorazí, někdy zase ne a je to velký problém. V poslední době odesílání asi fungovalo normálně, nyní je však opět znova vše při starém. Chci, aby mi e-mail fungoval normálně, takže jsem se v tom zase začal dloubat. Když jsem tedy přes klienta Spark odeslal e-mail, který však nebylo možné odeslat, tak jsem si ve Webmailu všiml toho, že je u něj přeškrtnuté kolečko a je zašedlé. Když jsem ten e-mail otevřel, bylo tam napsané, že jsou z bezpečnostních důvodů zakázané obrázky. Může to mít spojitost s tím, že se někdy e-mail neodešle a jindy zase ano? Níže přikládám fotku, jak se e-maily zobrazily. Obrázek v podobě loga mám v podpisu. Znova jsem zoufalý, potřebuji, aby ty e-maily chodily. Přijde mi že už jsem celé fórum prošel několikrát, zkoušel jsem i využití nějakých sekundárních serverů, u kterých však zase nefungovalo plánování e-mailů. Doména, kterou provozuji, je krytyzalcantary.cz. Mohl bych vás požádat o radu či pomoc?

Díky, s pozdravem PJ.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 11. 2022
0

Dobrý den,

jedná se konkrétně o schránku pavel@krytyzalcantary.cz, každopádně problémy jsem měl myslím i s info@krytyzalcantary.cz a objednavky@krytyzalcantary.cz.

E-maily se nedoručí. Klepnu na odeslání, zůstanou v outboxu, a poté to napíše chybu, že se je nepodařilo odeslat. Když jsem to sledoval ve webmailu, tak se zde po odeslání ze Sparku e-maily zobrazily, ale zůstaly zašedlé, viz snímek obrazovky výše. Asi po 2 minutách pak e-maily, které se nepodařilo odeslat, zmizely.

Role: Zákazník
JP328023 Změnil status na publikováno 11. 10. 2022
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.