nepodporovaná verzi PHP u Miowebu

Vyřešeno798 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

na tvoření webové stránky používám Mioweb, který pro správnou funkci vyžaduje verzi 7.4 nebo vyšší. V momentě kdy aktualizuji na vyšší verzi mi web hlásí chyby. Nevíte, čím by to mohlo být?

Děkuji

PV

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0

Dobrý den,

bylo by dobré napsat, jaká chyba se konkrétně zobrazuje, případně uvést přímo adresu Vašeho webu. Takhle naslepo lze jen odhadnout, že tam bude chyba v nějakém pluginu, který má s danou verzí PHP problém, můžete zkusit jinou verzi PHP, která půjde na všech webech, ale takhle bez bližších informací opravdu jen odhaduji.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 10. 1. 2022
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.