Neprojevuje se zabezpečení

Vyřešeno160 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, aktivovala jsem lets encrypt i hhtacess –  web má sice již https, ale stále u toho je zobrazeno, že je nezabezpečený. Mám tam systém Joomla, a mám aktivované SSL. Vše vypadá, že je správně, přesto se to jeví nezabezpečené. Hosting: inzerujcokoliv.cz Co s tím?

Ještě bych ráda  věděla (nikde se mi to nepodařilo vyčíst), zda když je certifikát na vlastní doméně, tak jaký je v tom rozdíl oproti lets encrypt. Je to bezpečnější na proniknutí? Jde o inzerci, proto je zabezpečení pro mě hodně důležité, aby mi v tom někdo  něco nezpůsobil.

Děkuji Řezníčková

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
problém je že některé části webu stále používají protokol http:// Koukněte prosím zde https://help.wedos.cz/navody/cms/nastaveni-https-ve-wordpressu-wp/ nadpis „Po přechodu na HTTPS“ Jedná se o návod na WP, ale tento kód by měl být funkční i zde

Vypadá to, že se to nějak spravilo samo, nic jsem neudělala a najednou je to již zabezpečené. Jinak to, co píšete v návodech je pro mě úplně mimo, nevím, co s tím, nerozumím tomu. No naštěstí je po problému.
Můžete mi ale prosím odpovědět na tu moji otázku, jaký je rozdíl v kvalitě ochrany, když je certifikát na vlastní doméně? Je to pak nějak víc zabezpečené a jak?
V žádném případě se mi tam nesmí nikdo dostat, případná záloha vždy bude stará. Chci to nejlepší zabezpečení. Ale nerozumím tomu. prosím, vysvětlete.

0
30.19K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

u podobných operací je vždy nějaká časová prodleva. Třeba u aktivace HTTPS je to hodina, vytvoření Let’s Encrypt 20 minut, pak nějaký čas než certifikát začne fungovat.

Pokud budete mít vlastní certifikát, lze vybírat z různých úrovní zabezpečení. Třeba banky a podobné instituce s důrazem na vyšší zabezpečení využívají jiné certifikáty. Takové jsou ale drahé. Pro osobní použití obvykle plně dostačuje Let’s Encrypt. O tom se nejlépe poraďte se svým tvůrcem webu.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď

Kategorie