Nevím jsi rady s IP.

Vyřešeno519 zhlédnutíDNS
0

Nevim jsi rady s přeměnou IP adresy 82.208.17.114:27186 na mc.bongeeecraft.cz nebo eu jsem v tomhle úplně ztracen.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 24. 6. 2021
0

Dobrý den,

základem je vlastnit danou doménu bongeeecraft.cz nebo bongeeecraft.eu. Jakmile toto budete mít, přihlásíte se do zákaznické administrace a v horním menu klikněte na DNS. V seznamu domén vyberete bongeeecraft.cz nebo bongeeecraft.eu. Na další stránce kliknete v levém menu na „DNS záznamy“. Uvidíte tabulku, nad kterou je tlačítko „Nový záznam“, na toto tlačítko kliknete a přidáte následující záznam:

název: mc.bongeeecraft.cz
TTL: neměňte
typ: A
data: 82.208.17.114

Záznam uložte a nahoře nad tabulkou klikněte na „aplikovat změny“. Bude nějakou dobu trvat, než se změny projeví (max. 24 hodin, ale zpravidla se mi záznamy aktivují do půl hodiny).

Obsah pak bude dostupný na mc.bongeeecraft.cz:27186 .

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 24. 6. 2021
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.