Nezobrazuje se nabídka pro tvorbu stránky

Vyřešeno302 zhlédnutíWebSite
0

Mám založený úplně nový website, chci začít s vytvářením stránky. Když ale kliknu na banner „Start here“ otevře se mi pouze úplně čistá bílá stránka bez jakýchkoliv nabídek. Postupuji podle instruktážního videa. V tomto videu je na této stránce vidět nabídka rozložení stránky a další. Tuto nabídku nemám.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
nemáte aktivní nějaké pluginy? Můžete je zkusit vypnout ? Problém přetrvává i v jiných prohlížečích a zařízeních?

Mám zapnuty běžně používané pluginy (je vidět na obrázku vpravo nahoře). Teď jsem vyzkoušel ještě prohlížeče Opera, Firefox, Google Chrome. Funguje pouze ve Firefoxu. Pro mně je tedy problém vyřešený, ale není to trochu nedostatek? Znám hodně lidí co Firefox nepoužívají nebo jej dokonce neznají. A nebude pak dělat problém zobrazování hotových stránek v těchto dalších prohlížečích?

Dobrý den,

tento problém můžou způsobovat také různé blokátory reklam. Pracujeme na řešení ze strany WebSite, abychom tomuto chování zamezili. https://kb.wedos.com/cs/website/wedos-website-problem-s-blokatory-reklam/

0
RM130195 41.11K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

také zkuste promazat cache prohlížeče – aktualizujte stránku pomocí Shift + F5 nebo použijte anonymní režim prohlížeče – změní se tím něco?

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.