Nezobrazuje se obsah webu

Vyřešeno150 zhlédnutíDomény
0

Dobrý večer. Na webhostigu uhliri.cz mám alias u domény dc-kub.cz. v adresáři mám nahráno, DNS zkontrolovány, ale prohlížeč stále dokola píše „Server DNS address webu www.dc-kub.cz nelze najít“.

Kde může být chyba?

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
po registraci trvá 6-48 hodin propsání dns serverů, doporučuji tedy ještě vyčkat.

0

Dobrý den,

pokud by se problém objevoval i po propsání DNS, zkontrolujte, zda jsou doména i webhosting na stejném uživatelském účtu.

Pokud ano, splňujete podmínku, že se webhosting musí jmenovat stejně jako doména nebo je přidána jako alias?

Pokud splňujete i tuto podmínku, máte obsah ve správném adresáři? – tj. www\domains\dc-kub.cz ?

Máte správně nastavené DNS záznamy na požadovaný webhosting? Máte v uvedeném adresáři soubor index.html nebo index.php ?

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď

Problém byl nejspíše v DNS, nyní se web zobrazuje. Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz .

Kategorie