Nezobrazují se obrázky

Vyřešeno253 zhlédnutíWebhosting
0

Nezobrazují se mi obrázky na webu Kamodel.cz a Kamodel.com, pokud je zadávám z mého počítače. Pokud zadám obrázek začínající https…, tak se nezobrazí nikdy a pokud jej zadám pouze http…, tak se někdy zobrazuje a někdy ne. Na počítači, z kterého se to zadávalo předtím to funguje správně a všechno se zobrazuje jak má.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
1

Nabízí se otázka, proč odkazujete na obrázky na serveru https://132775.w75.wedos.ws (hádám interní URL adresa od Wedosu) a ne kamodel.cz

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
Vybral nejlepší odpověď

Do administrace jsme se vždy připojovali přes tento link, jelikož nám ho takhle poskytl člověk, co nám vytvářel e-shop, jako cestu do administrace, což je nějaký čas zpátky. Nicméně když jsem zaměnil tu wedos adresu za kamodel.cz, tak ten administrační web funguje stejně. Zkusil jsem vložit obrázek. URL obrázku také obsahovalo Kamodel.cz, narozdíl od předchozích pokusů a teď to již zobrazuje jak má.

Díky mockrát za pomoc a rady.

0

Obrázky vidím všechny, a to na obou webech. Co zkusit F5 nebo vymazat historii v prohlížeči?

Role: Zákazník+ Web: https://socl.cz Vizitka: Jsem s Wedosem už od roku 2011. :)
Odpověděl na otázku
0

Na webu obrázky jdou vidět, ale to proto že většina z nich nejsou zadané z tohoto PC. Tohle se mi ale stane, když se je snažím zadat z tohoto PC.

při použití https mi nejdou definovat rozměry a když dám ok, tak se prostě nic nestane a poznat, že tam nějaký obrázek má být, lze jen ve zdrojovém kódu.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie