Nezobrazují se stránky webu – chyba 404 Not Found

59 zhlédnutíWebhosting
0

Na webu www.zhubnetesnami.cz se mi zobrazuje jen úvodní stránka a všechny další ne. I nově vytvořené stránky se nikdy nezobrazují. Již před měsícem jsem tento dotaz psala, ale dosud jsem nedostala odpověď, co s tím dělat. Předem odpovídám, že jsem s tím nic nedělala. Pouze jsem se snažila napsat celý web znovu – tj. ve wordpressu znovu všechny stránky napsat v naději, že se budou zobrazovat, ale nepomohlo to. Web je ve stavu, v jakém jste mi ho cca před půl rokem přesunuli do adresáře /domains.

Bohužel ani na mail ani nikam do zákaznického účtu nedostávám odpovědi na otázky, pokud jste mi to už odpovídali, tak opravdu nevím, kde odpověď najít.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, když se připojíte na FTP, máte v adresáři www soubor .htaccess? Obsah webu máte nahraný v adresáři www\domains\zhubnetesnami.cz? Je v tomto adresáři také .htaccess?

Pokud tam jsou oba soubory .htaccess, zkuste obnovit výchozí .htaccess – Přihlásíte se do zákaznické administrace Wedos > Webhosting > Volba konkrétního webhostingu >  Nástroje (levé menu) > obnova .htaccess .

Do tohoto vlákna pak nahrajte obsah druhého souboru .htaccess .

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie