NoLimit > Prostor na webu > Souhlas autora souboru

Vyřešeno355 zhlédnutíWebhostingNoLimit
0

Dobrý den,

můj klient má zájem o implementaci systému, kdy přihlášení návštěvníci jeho webu budou moci nahrávat soubory pro zobrazení na webu ostatním uživatelům.

Soubory splňují všechny podmínky NoLimit, akorát bych se chtěl ujistit jak to je s „písemným souhlasem se zveřejněním od jejich autora“?

Je fakt, že uživatel nahrává soubor dobrovolně dostatečný pro splnění této podmínky nebo je nutné přidat například zaškrtávací políčko, kde uživatel souhlas výslovně udělí?

Děkuji.

S pozdravem,

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
LŘ87859 Vybral nejlepší odpověď 22. 9. 2022
1
96.04K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

tady jde o to, aby soubory nepoškozovaly autorská práva třetích osob. Pokud uživatel Vašeho systému nasdílí vlastní soubor, nebo soubor určený ke sdílení některou z licencí, která to umožňuje (Wikipedie), není to problém. Neoprávněné sdílení děl chráněných autorským zákonem (tedy těch, kde autor s dalším sdílením, případně modifikací vysloveně nesouhlasí) problém je.

Jak přesně toto ošetříte je na Vás. Porušení autorského zákona řeší příslušné autority, které zpravidla kontaktují přímo nás. Další postup pak závisí na tom, jak Vy reagujete na výzvy o odstranění problematického obsahu. Více podrobností Vám bohužel říct nedokážu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
LŘ87859 Vybral nejlepší odpověď 22. 9. 2022
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.