Not Found on Accelerator Description

Vyřešeno515 zhlédnutíDoményssl
0

Dobrý den,včera jsem si zakoupil certifikát SSL Alpiro a chtěl jsem jej dostat na svou doménu kterou mám u Vas (zahraji.cz) protože jsem opravdu lajk tak jsem se dočet že je nejlepší ho tam dostat přes nějaky SSL plugin na WordPressu,ten jsem nainstaloval a nedařilo se mi stále  tam ten certifikát  dostat tak jsem na tom pluginu něco nejspíš špatně aktivoval a od té doby se nedostanu nikam,ani na své stránky a ani do wordpressu.Prosím jak to zase dát do pořádku?už jsem to zkoušel i přes Vás jako wedos a zjistil jsem že jsem si včera objednal podporu HTTPS na domně  SNI.Fakt jsem lajk a potřebuji web mít zase v pořádku.děkuji

Hláška:
Not Found on Accelerator

Description: Your request on the specified host was not found. Check the location and try again.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022

Dobrý den,
o jaký web jde ?
Certifikát pro https máte tedy svůj ? Vložili jste jej v administraci https://client.wedos.com/home/ webhosting – konkrétní webhosting – v levém menu https?

0

web zahraji.cz a certifikát mám ale nepodařilo se mi ho tady u vás na wedosu vložit protože to byl jiný format se mi zdá

Role: Zákazník
MV270050 publikoval nový komentář 7. 1. 2022

Chyba se Vám ukazuje jelikož na webu máte nastaveno https. Jelikož nemáte certifikát aktivní v administraci, tak Vám https nefunguje. Budt tedy zrušíte https a nastavíte zpět http.
Nebo zde https://client.wedos.com/webhosting/https.html?id=229550 můžete vložit vlastní certifikát ve správném formátu (PEM), případně pokud nemáte, se obraťte na vydavatele daného certifikátu, aby Vám jej poskytnul.

Aleternativou je si nechat vygenerovat certifikát Lets Encrypt.

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.