Not Found on Accelerator při pokusu o vstupu do WordPress admin sekce (stránky normálně běží).

Vyřešeno703 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

vím, že otázka na hlášku „Not Found on Accelerator“ už tu byla několikrát, ale bohužel se mi nepovedlo najít řešení, proto píšu znovu. Mám málo zkušeností s tvořením webu, takže jsem si nepřečetla, že musím ve wordpressu nastavit směrování na https místo http manuálně – myslela jsem, že se to stane automaticky.

Můj problém momentálně je takový, že stránky fungují normálně, a dokonce se zobrazují už jako zabezpečené, i když jsem mezitím vypla SSL certifikát (použila jsem Wedosem navrhovaný Let’s encrypt), v naději, že se error smaže sám. Nicméně když zadám url svých stránek/admin, jak jsem byla zvyklá, tak se mi místo přihlašovacího okna WP zobrazí právě hláška Not Found on Accelerator.

Poslední věc, kterou jsem udělala, bylo, že jsem nainstalovala a aktivovala plugin Really Simple SSL. Po jeho aktivaci mě WP vyhodil a místo loginu se mi objevila tato chybová hláška. Nemůžu se tedy teď dostat do admin sekce a plugin vypnout a svou chybu opravit.

Takže v kostce, co jsem prováděla:
1) na Wedosu jsem si aktivovala Let’s encrypt SSL certifikát
2) na webu jsem si našla návod k wordpressu, jak aktivovat https: tam nic o manuálním přesměrování nepsali, psali jen, ve zkratce, „pořiď si certifikát, stáhni a aktivuj plugin Really Simple SSL a je to“ – toto jsem tedy provedla, takže:
3) Nainstalovala jsem a aktivovala plugin Really Simple SSL
4) WP mě „vykopl“ a hodil hlášku Not Found on Accelerator
5) v panice jsem deaktivovala certifikát SSL tady na Wedosu
6) Googlila jsem problém a hledala ho tady i na fóru, nenašla jsem řešení, které by fungovalo (nebo mu nerozumím)
7) píšu dotaz.

Byla bych moc ráda za včasné vyřešení, jedná se o webovky naší nadcházející svatby, které ještě nejsou dopsané ale pár lidí už na ně odkaz má, aby mohli sledovat případné Covidem způsobené změny, přístup do admin sekce tím pádem potřebuji co nejdříve.

Děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 30. 3. 2021
0
44.16K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

soubor můžete editovat podle tohoto návodu . Přihlašovací údaje jste dostala spolu se zřízením služby na e-mail, jako je to popsáno zde.

Role: Podpora
TJ285257 Odpověděl na otázku 24. 2. 2021
Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.