Nový web na subdoméně

Vyřešeno167 zhlédnutíDomény
0

Krásný den,

Chci vás poprosit o radu. Přes WordPress mám udělaný web, ale chci ho teď celý předělat a zároveň nechci tento web vypnout. Takže jsem pátrala, jak udělat nový web někde mimo a potom to přesměrovat na tu hlavní doménu. Dočetla jsem se, že je to možné přes subdoménu, tam že si nový web udělám a potom ho jen přemigruji na hl. doménu. Dnes jsem přes DNS záznam tedy vytvořila subdoménu a podle tohoto návodu https://www.wplama.cz/jak-udelat-kopii-wordpress-stranky/ duplikovala WP na subdoménu.

Problém mi nastal v tom, že když se chci přihlásit do WP administrace (mojedomena.eu/wp-admin), tak to nefunguje, ale když se přihlásím přes subdoménu (subdomena.mojedomena.eu/wp-admin) tak to jde, ale nejdou mi tam upravovat teď stránky (používám elementor plugin). A taky když zadám do vyhledávače subdomena.mojedomena.eu, tak to hned přesměruje na tu hlavní doménu.

Zkrátka bych chtěla, aby hlavní doména jela, jak doteď a na subdoméně (která by neměla přesměrovávat nikam) dělat nový web, který bych následně přemigrovala na hlavní doménu.

Můžete mi poradit, jestli to takhle dělám správně nebo proto musím ještě něco udělat?

Předem moc děkuji za odpověď! A přeji nádherný den!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
28.65K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

je potřeba také zkopírovat databázi, tj. přihlásit se do  http://pma.wedos.net/, exportovat starou databázi, vytvořit si novou, opět se přihlásit do http://pma.wedos.net/ a importovat novou.

V konfiguračním souboru wp-config.php nového webu pak upravte údaje databáze.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories