Nový web na wordpress

79 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

aktuálně běží web na vašem hostingu na domene hotelsubterra.cz na vlastním systému. Mám vytvořené nové aktualizované webové stránky ve wordpressu. Nyní bych potřeboval vytvořit čistou instalaci wordpressu na této doméně a hostingu. Jak to prosím udělat tak, aby původní web běžel do té doby než bude vytvořen nový web na wordpressu a pak nastavit novou prezentaci jako hlavní.

Mohu vytvořit novou databázi, nainstalovat wordpress, vytvořit prezentaci a nasledne ji zaktivovat a smazat tu původní?

Děkuji za informaci ohledně funkčního řešení.

S přátelským pozdravem

Jan P.

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý deň,

ak ide o jeden hosting, nie je možné aby 2 weby súčasne bežali v rovnakej adresárovej štruktúre. Dá sa to vyriešiť tak, že si nový web nainštalujete do nejakého podadresára. A potom len prepíšete všetky cesty….to ale vyžaduje trochu znalostí o wordpresse.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

a je možné založit nový webhosting, tam nahrát nový web a pak přesměrovat doménu? Nebo prostě večer smazat současný web a vše nainstalovat znova?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
9.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nový web si můžete nainstalovat například na subdoménu, po vytvoření smažete obsah hlavní domény a obsah subdomény přestěhujete na hlavní doménu. Musíte pak změnit bázovou url.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku

Kategorie