Objednávka webhostingu s překlenovacím obdobím zachování stávající služby

Vyřešeno334 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, mám u vás zaregistrovanou doménu mierva.cz, která reálně zobrazuje prezentaci z webnode.cz.

Připravuji teď vlastní prezentaci v Quick.cart, kterou bych chtěl spustit přímo u vás ve webhostingu.

  1. Je možné si webhosting objednat s „překlenovacím obdobím“, kdy bude stávající adresa mierva.cz fungovat tak, jak dnes funguje, ale zároveň bych mohl doladit fungování nové quick.cart prezentace v nějakém vašem diskovém prostoru? Až aplikaci doladím, tak byste doménu mierva.cz nasměrovali na tuto novou aplikaci?  Procházel jsem formulář pro žádost o registraci nového webhostingu a nenašel jsem tam možnost vložení nějaké poznámky, kde bych tento požadavek popsal.
  2. Aplikace v quick.cart bude posílat maily s informací o nové objednávce. Bude to fungovat ve varantě hostingu „no limit“? Nebo je nutné použít variantu „no limit extra“ ?
  3. Je možné platbu za webhosting pro další období zahrnout do platby za samotnou doménu mierva.cz? Fakturu za první období do 8.12.2020.

M. Mierva

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

děkuji za odpověď. Jakým způsobem tedy můžu webhosting aktivovat? Můžu odeslat formulář se žádostí o webhostinq na doméně „mierva.cz“ – tím bude založen testovací prostor, ale stávající link na webnode.cz zůstane? A až po té, co testovací prostor doladím, tak se nová prezentace aktivuje a zruší se link na webnode.

Bude tento postup pro vás zřejmý, když odešlu žádost na objednání hostingu?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie