obrázek a miniweb

288 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

rád bych se zeptal, jak vložit logo v png na mini web. Nahrál jsem ho do souborů, ale nedaří se mi jej dostat na miniweb. Poprosil bych Vás o radu, či pomoc. Rád bych aby logo bylo dominantní na stránce, jaká velikost bude optimální?

Předem děkuji

Jan Čížek

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

cesta k sobourům na miniwebu je vždy /files . Pokud jste do soborů nahrál soubor obrazek.png, do stránky ho vložíte přes <img src="/files/obrazek.png">. Samozřejmě, pokud jste obrázek nahrál do nějakého dalšího adresáře – např. obrazky, musíte tento adresář zahrnout do cesty k obrázku – <img src="/files/obrazky/obrazek.png">. Stejně postupujte i u souborů CSS nebo jiných..

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Odpověděl na otázku
0

DObrý den, děkuji za reakci. Zkoušel jsem obrázek vložit dle návodu, ale marně. Ještě mám dotaz. Doménu imtpraha.cz kde řeším i aktuálně miniweb mám stále přesměrovánu na www.firemnicokolady.cz z Webnodu, byť jsem potvrdil že ji chci na miniweb. Bylo by možné nějak zprocesovat takto na dálku jednak vložení toho obrázku a samotné přesměrování na miniweb? nejsem zběhlí v IT, tak tápu.

Předem děkuji

S pozdravem Čížek

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

ještě dotaz na směrování na miniweb. V google prohlížeči mě to posílá na firemnicokolady.cz a v prohlížeči od microsoftu je to ok? je nějaká rada prosím?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

doménu si musíte na miniweb nasměrovat, např. dle https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/nastaveni-dns-na-sluzby , změna se projeví do 60 minut.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

ÁÁÁ tak moc děkuji, jak jsem psal nejsem v tomto zběhlí, takže jsem přesně tam kde jsem byl, než jsem Vám napsal.

Moc děkuji za pomoc, která mě nějak nepomohla. Předpokládal jsem návrh nějakého řešení od Vás, vzhledem k tomu, že mezi Vašimi zákazníky, jsou i tací, pro které je toto prostředí a jeho výrazy Španělskou vesnicí.

Přeji krásný den. Snad někde najdu, někoho, kdo pomůže.

Čížek

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

stačí si přečíst návod a dle návodu zde zaškrtnout miniweb a kliknout na ,, nastavit “  a vyčkat 60 minut.

Bohužel více Vám už asi opravdu neporadím.

Role: Podpora
Edited answer
0

Jak jsem psal moc děkuji. Když jsem měl cca před rokem problém s přesměrováním na jinou doménu, tak některý z Vašich kolegů nabídl pomoc a nevím jak, ale můj problém vyřešil, bez odesílání návodů apod. Zřejmě už u Vás nepracuje, protože byl schopen pomoci i naprostým „hlupákům“, kteří nežijí jen v 1 a 0 .Ale i tak děkuji za ochotu odeslat odkazy na návody apod. Snad si komunikaci bude pročítat i někdo z Vašich nadřízených. Své domény a služby od Vás mám  toho důvodu, že jste mě vždy profesionálně dokázali pomoci. Až do dnes.

S pozdravem Čížek

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie