Obrázek – wordpress

Vyřešeno566 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mám problém s nahraným obrázek v příspěvku. Při tvorbě příspěvku nebyly s nahráním obrázku problémy, ale na webovce vidět není. Nevíte čím by to mohlo být?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 13. 4. 2021
1
55.25K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

zkontrolujte si, zda máte vytvořené všechny složky, které zde mají být, viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/zakladni-informace-webhosting/adresarova-struktura-webhostingu/

Nezapomeňte si obnovit htaccess dle odpovědi na https://help.wedos.cz/otazka/jak-obnovim-vychozi-htaccess/222/answer/430/

na stejném místě obnovte i souborová práva.

Role: Podpora Vizitka: CMS specialista
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 13. 4. 2021
0

Dobrý den,

jaký používáte CMS? Předtím to běželo v pořádku nebo jde o novou instalaci? Prováděl jste nějaké změny? Jaká je adresa webu?

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 publikoval nový komentář 8. 3. 2021
0

Dobrý den, jde o novou instalaci. Adresa je jamesoncandles.cz. Při stahování aplikace wordpress jsem měla problémy a bylo potřeba smazat ftp adresář, ale bohužel jsem omylem smazal i ty, které neměly být smazány, tak se bojím, že by to mohlo být tím. 🙁 Děkuji za jakoukoli radu. Hezký den.

Role: Zákazník
MN270053 Změnil status na publikováno 9. 3. 2021