Paypal v prestashopu

451 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

při implementaci paypal do prestashopu na vašem webhostingu mám problém s tímto:

„PHP cURL extension must be enabled on your server. You current cURL version is 7.29.0. Please contact you server for updating it to 7.34.0“

Znamená to tedy, že na vašem webhostingu nemohu mít propojený paypal? Pokud ne, jaké platební brány jsou pro prestashop podporované?

Děkuji.

S pozdravem,

Michal Stoklasa

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
21.06K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

stejná otázka byla již vyřešena ZDE

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Řešení je tedy, že to na webhostingu není možné? 11.2. jsem kvůli tomu objednal webhosting, je možné tedy vrátit peníze?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
29.48K - WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

na webhostingu preferujeme stabilní a ověřené verze softwaru, nikoli nejnovější. Ty ještě mohou být hůře odladěné nebo problémové. Není možné u pluginu povolit použití starší verze? Předám dotaz technikům, zda je možné na některém serveru používat novější verzi cURL nebo zda je plánována nějaká aktualizace. Prosíme o trpělivost.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
publikoval nový komentář

Dobrý den,
jak byl vyřešen tento problém? Mám PHP 7.3, aktuální verze PHP cURL je 7.29.0 a potřebuji 7.34.0. Vyřeším to, když aktualizuji na PHP 7.4? Nechci přecházet na VPS, neumím spravovat server.
Děkuji

Dobrý den,
i v PHP 7.4 je cURL Information 7.29.0
Vývojáři webhostingu to mají přidělené, zatím čekáme na jejich vyjádření.

Dobrý den,
máte prosím info od vývojářů, kdy by to mohlo být, pokud to budou řešit? Pokud ano, mohla by se verze cURL zobrazovat v konfiguraci PHP, když je to tak důležité pro Paypal platby. Než to bude anebo pokud ne, jaké mám jiné možnosti webhostingu bez nutnosti správy serveru?

Categories