PHP INTL_IDNA_VARIANT_UTS46

397 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,
bylo by prosím možné aktualizovat PHP rozšíření „intl“? Na webhostingu provozujeme platební bránu GoPay, využívající knihovnu GuzzleHttp a ve verzi PHP 7.3 dostáváme chybu s neexistující proměnnou „INTL_IDNA_VARIANT_UTS46“, konkrétně „idn_to_ascii(): INTL_IDNA_VARIANT_2003 is deprecated“.

Podle všeho je problém způsobem starou verzí knihovny viz. „Either INTL_IDNA_VARIANT_2003 (deprecated as of PHP 7.2.0) for IDNA 2003 or INTL_IDNA_VARIANT_UTS46 (only available as of ICU 4.6) for UTS #46.“ (https://www.php.net/manual/en/function.idn-to-ascii.php)

Děkuji
Ondřej Šibrava

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, napište WEDOSu na livechat. Najeďte na službu, a vedle názvu uvidíte ikonky, tak vyberte ikonu chatu. Každopádně pochybuji, že by vám to takhle aktivovali. Ačkoliv v tomhle směru nemám zkušenosti, tak zkuste downgradovat PHP, protože je zde spousta ostatních hostingu, které GoPay využívájí.

Role: Zákazník+ Web: https://kyvala.cz Vizitka: Pomohu vám s CMS systémy, herními servery a správou serverů. Neváhejte mi napsat skrz formulář na mém webu! :) Mějte fájn den.
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories