PHP7.4+ pro dlouhodobější zákazníky

Vyřešeno233 zhlédnutíWebhostingverze PHP
0

Dobrý den,
z dokumentace

  • .php74 – vždy PHP 7.4 (pouze u hostingů objednaných po listopadu 2017)
  • .php80 – vždy PHP 8.0 (pouze u hostingů objednaných po listopadu 2017)

Jaké jsou možnosti pro ty, co u vás hostují delší dobu? Budou tam tyto verze eventuelně doinstalovány, nebo je to něco co lze vyřešit individuálně s podporou, nebo máme prostě smůlu a leda si hostování založit znovu?

Děkujeme

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
-1
MV270050 33.40K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

php 7.4 lze zvolit pouze u novějších webhostingů.

můžeme vám zřídit nový webhosting na novém serveru.

O zaplacené období nepřicházíte, nový webhosting dostanete se stejným datem expirace a stejným nastavením, jako ten původní. U původního webhostingu se nastaví expirace 1-2 měsíce a pak se ukončí.

Bohužel nemáme k dispozici automatickou migraci, tedy si budete muset ručně přesunout data webu, databáze, e-mailové schránky.

Přístupové údaje k FTP, e-mailům, DB apod. budou nové, tedy je bude nutné upravit v klientech. Zřídí se nový webhosting s dočasným názvem, web si budete moci připravit na interní URL nebo s nastavenou IP adresou v souboru hosts a po připravení se webhostingy přejmenují. Pokud používáte Let’s Encrypt certifikát, půjde vystavit až po nasměrování domény, očekávejte proto cca 2 hodinový výpadek webu. Lze o něco zkrátit snížením TTL v DNS a přípravou vlastního certifikátu.

Budete mít zájem?

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie