phpBB – dodatečná podpora za peníze

Vyřešeno313 zhlédnutíPoptávkyphpbb
0

Dobrý den, mám u Vás trojkatretiho.cz. Vidím phpbb-navod-k-instalaci. Možná se časem vzmůžu a zkusím to udělat sám, ale nejdřív tímto zkouším se zeptat, jestli byste mi s tím za peníze nepomohli. Představuju si takovéhle úrovně pomoci:

  1. Odpověď na otázku, jestli je phpBB použitelné v mobilu.
  2. Nainstalování, tak aby mi stačilo se pak přihlásit jako admin bórdu. Pokud jsou při instalaci volby, probrat je se mnou.
  3. (Představuju si, že bórd bude mít jediné fórum. Žádné kategorie. Žádné podfóra.) Poradit, jestli by to šlo udělat tak, že stránka toho fóra (což by asi normálně bylo neco.jako/viewforum.php?f=1) byla trojkatretiho.cz a aby topiky a posty a další stránky bórdu měly adresy trojkatretiho.cz/viewtopic.php?t=1, trojkatretiho.cz/viewtopic.php?p=1#p1 atd. Nebo poradit, jak upravit tento požadavek tak, aby to šlo jednoše zařídit.
  4. (Rád bych, aby stránky mohly používat uživatelé různých jazyků. Vím, že různé prohlížeče už mají nějaké vnitřní překládání. A nějak tuším o gúglí překládací službě, která se nějak dala vložit na stránky, aby to vypadlo nějak takhle: trojkatretiho.cz. Gúgl zrovna nemusím, ale moc nevím, co s tím.) Poradit vícejazyčné řešení.
Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 23. 10. 2023
1
  1. Výchozí styl phpBB je postaven responzivní a optimalizován pro malé rozlišení
  2. Instalace je standartní. Jméno a heslo admin účtu, obecné informace o fóru, připojení k databázovému serveru
  3. Struktura fóra je nastavitelná z administrace. Adresa fóra závisí na tom kam bude instalováno. V připadě instalace na hlavní doménu bude adresa tak jak píšete.
  4. phpBB má možnost instalace mnoha rozšíření.

Oficiální podpora anglicky: https://www.phpbb.com/community/index.php

Podpora česky: https://www.phpbb.cz/index.php

Role: Zákazník
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 23. 10. 2023
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.