Po aktualizasi spadl web

Vyřešeno1.20K zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den. Provedl jsem aktualizasi a web spadl a oběvila se tato hláška..

Fatal error: Cannot declare class MI_MetaBox, because the name is already in use in /data/web/virtuals/198376/virtual/www/domains/pokec24.cz/wp-content/plugins/google-analytics-for-wordpress/includes/admin/meta-box.php on line 11

díky za pomoc

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 29. 4. 2022
1

Dobrý den, vypadá to na nějaký problém s pluginem google-analytics-for-wordpress . Zkuste plugin deaktivovat v administraci, pokud se nedostanete do administrace, přejmenuje složku s pluginem.

To provedete tak, že se přihlásíte přes FTP a proklikáte se do adresáře /www/domains/pokec24.cz/wp-content/plugins/ a tam nějakým způsobem přejmenujte složku google-analytics-for-wordpress, stačí když před název přidáte nějaké písmeno.

Pokud to problém vyřeší, zkuste plugin odinstalovat (nebo smazat z FTP tu složku, kterou jste přejmenoval) a znovu plugin nainstalovat.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 publikoval nový komentář 29. 4. 2022
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.