Po načtení stránky se mi zobrazují jen její části

Vyřešeno488 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

z ničeho nic se mi nenačítá celá stránka ale třeba jen některé její části. Kamarád mi řekl, že by to mohl být problém DB. Já se v tom bohužel nevyznám, a proto se obracím s radou zde. Pokud mě navedete, co potřebujete vědět za informace, rád upravím tento dotaz a doplním je zde.

stránka: jonasjurasek.cz

systém: wordpress

Děkuji.

Jurášek

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Ta ještě přikládám text emailu, který mi dnes přišel z WP: Nejprve navštivte web (https://www.jonasjurasek.cz/) a zkontrolujte, zda neobsahuje nějaké chyby. Poté navštivte stránku, na které byla chyba zaznamenána (https://www.jonasjurasek.cz/wp-admin/post.php?vc_action=vc_inline&post_id=11&post_type=page) a opět zkontrolujte zda-li obsahuje nějaké chyby.

Požádejte poskytovatele hostingu o zjištění podrobností k tomuto problému.

Admin mi funguje ale ten odkaz kde byla zaznamenána chyba už ne, jen mi to vypíše tu chybu.

Děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
jaké je přesné znění chyby?

Dobrý den,

upřímně neměl jsem už sílu to řešit, tak jsem smazal FTP a začal od 0 🙂 Nic méně k problému.. chybu to zobrazovalo pokaždé jinou. Problém byl nejspíš ve WP samotném, kde jsem asi provedl aktualizaci, která obsahovala pouze en_US verzi. Předpokládám, že stačilo přepnout to EN a vše by fungovalo. No nevím.. jsem v této oblasti laik, a kdybych věděl, že obsah stránek je v databázi možná určitě bych ji nemazal 🙂 Chybama se člověk učí. Děkuji za snahu vyřešit můj problém každopádně 🙂

Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie