Pomalý WordPress

125 zhlédnutíWebhostingpomalý web wordpress
0

Dobrý den!

Prakticky od začátku mě trápí pomalé načítání našeho webu www.krutart.cz. Nejedná se jen o front-end, ale hlavně o backend WordPress. Jakákoli změna/akce trvá sekundy načítání, což je dost bolestivé při pravidelné správě obsahu. Umíte mi poradit, jak sníží reakční dobu webu? Zkušebně jsem si web zduplikoval na jiný hosting, kde mi pak jel řádově rychleji. Rád bych ale zůstal u Wedosu.

Díky za radu,

Martin J

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

Váš webhosting běží ještě na starším typu serveru,

můžeme vám zřídit nový webhosting na novém serveru.

O zaplacené období nepřicházíte, nový webhosting dostanete se stejným datem expirace a stejným nastavením, jako ten původní. U původního webhostingu se nastaví expirace 1-2 měsíce a pak se ukončí.

Bohužel nemáme k dispozici automatickou migraci, tedy si budete muset ručně přesunout data webu, databáze, e-mailové schránky.

Přístupové údaje k FTP, e-mailům, DB apod. budou nové, tedy je bude nutné upravit v klientech. Zřídí se nový webhosting s dočasným názvem, web si budete moci připravit na interní URL nebo s nastavenou IP adresou v souboru hosts a po připravení se webhostingy přejmenují. Pokud používáte Let’s Encrypt certifikát, půjde vystavit až po nasměrování domény, očekávejte proto cca 2 hodinový výpadek webu. Lze o něco zkrátit snížením TTL v DNS a přípravou vlastního certifikátu.

Budete mít zájem?

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie