pozadání webadresy se stránka načte ale prohlížeč ukazuje jinou adresu.

Vyřešeno80 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Po otevření stránek www.spa2000.cz, se stránky otevřou tak jak mají, akorát v adresním řádku prohlížeče místo adresy www.spa2000.cz/… je napsáno http://197195.w95.wedos.ws/cs/home/

potřeboval bych se zeptat zda by šlo nastavit, aby se adresa zobrazovala jako http://www.spa2000.cz/cs/home/

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

díval jsem se na web a používáte WordPress. To znamená, že bude potřeba změnit bázovou URL. Postup najdete na této stránce, ve Vašem konkrétním případě vyměňte 197195.w95.wedos.ws za www.spa2000.cz .

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.