Přechod na PHP 7.4

67 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

chtěla jsem aktualizovat WordPress na verzi 7.4, ale v nabídce se mi ukazuje nejvýš 7.3. Můžete mi, prosím, poradit, jak se dostat na verzi 7.4?

Předem děkuji a přeji hezký den.

Markéta N

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
22.83K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

php 7.4 a novější lze zvolit pouze u novějších webhostingů.

můžeme vám zřídit nový webhosting na novém serveru.

O zaplacené období nepřicházíte, nový webhosting dostanete se stejným datem expirace a stejným nastavením, jako ten původní. U původního webhostingu se nastaví expirace 1-2 měsíce a pak se ukončí.

Bohužel nemáme k dispozici automatickou migraci, tedy si budete muset ručně přesunout data webu, databáze, e-mailové schránky.

Přístupové údaje k FTP, e-mailům, DB apod. budou nové, tedy je bude nutné upravit v klientech. Zřídí se nový webhosting s dočasným názvem, web si budete moci připravit na interní URL nebo s nastavenou IP adresou v souboru hosts a po připravení se webhostingy přejmenují. Pokud používáte Let’s Encrypt certifikát, půjde vystavit až po nasměrování domény, očekávejte proto cca 2 hodinový výpadek webu. Lze o něco zkrátit snížením TTL v DNS a přípravou vlastního certifikátu.

Budete mít zájem?

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den,

děkuji za odpověď. Toto je na mě moc složité, tak se chci zeptat, zda je ta verze PHP 7.4 nutná nebo se bez ní mohu obejít, případně jak dlouho?

Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Markéta N

Role: Zákazník
Edited answer
0
9.36K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

u vašeho webhostingu, zřízeného před rokem 2017 ej maximální možná verze PHP 7.3. Záleží na vaši aplikaci, jaké má nároky.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku

Kategorie