Přejmenování existující domény

Vyřešeno569 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, mám u Vás zaregistrovaných několik domén. Chtěla jsem se jen zeptat, jestli je možné již existující doménu přejmenovat, když zatím ještě nebyla nijak zvlášť využívána. Víte změnila se situace a ten účel, pro který byla založena už teď neplatí a já bych jí potřebovala využít na jiný projekt, protože je registrována na 10 let. Všechno možné jsem pročetla, ale tohle jsem v nápovědě nenašla. Můžete mi prosím poradit? Mockrát děkuji. Horáková

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 27. 9. 2021
1

Dobrý den,

je to přesně tak, jak píše podpora Wedosu – doménu nelze přejmenovat, musíte zaregistrovat novou.

Nicméně pokud chcete Vámi registrovanou doménu využít pro jiný účel, není to žádný problém – pouze nahradíte obsah, který se v tuto chvíli na dané doméně nachází novým obsahem. Pokud jde o nějakou výraznější změnu, je tu i možnost přeinstalace CMS, pokud nějaký používáte (WordPress, Drupal, Joomla,..). Je také možné přesunout stávající obsah pod jinou doménu a na té stávající vybudovat nový web. S tím Vám tu případně dokážeme poradit, ale je potřeba vědět, jaký CMS používáte (pokud ho používáte) a co všechno bude potřeba změnit.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 27. 9. 2021
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.