Překročení limitu prostoru pro e-maily

Vyřešeno242 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

dnes kolem 10:33 došlo k překročení limitu prostoru pro e-maily u hostingu vrvs.cz. Prostor jsem před chvílí navýšil a vidím přes webmail že obsazený prostor klesl na 92%,  nicméně některé e-maily, které víme že měly dnes přijít ještě nepřišly. Můj dotaz zní, zda někde čekají ve frontě a budou doručeny, nebo skončily někde v „černé díře“? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 4. 5. 2023
0
99.89K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

doručování pošty obvykle probíhá tak, že odesílající server se pokusí mail doručit ihned, v případě chyby třeba znovu po 1 hodině, pak třeba po 10, 20… Záleží na individuálním nastavení odesílatele. Maily tedy mohou dodatečně přijít, ale také nemusejí, což z naší strany ovšem nedokážeme ovlivnit, vše záleží na nastavení serveru odesílatele, jak dlouho a často se o doručení bude snažit.

Pokud doručení definitivně selže, odesílatel o tom zpravidla dostane nějakou chybovou zprávu. V systému to teď ale vypadá, že servery by poštu přijímat měly. Vyčkejte tedy na doručení zpožděných mailů, pokud Vás někdo bude kontaktovat, že se jim e-mail vrátil jako nedoručitelný, mohou to zkusit znova a zpráva by již měla projít.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 4. 5. 2023
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.