Přesměrování domény

Vyřešeno363 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

potřebujeme přesměrovat domény, které budeme registrovat u wedosu (3 domény, na 5 let). Směrovat potřebujeme na webový projekt, který není hostovaný u wedosu. Otázka zní, může přesměrování směrovat na URL adresu, která je s lomítkama? Přesněji, nebudme směrovat na hlavní (jinou doménu) ale na adresu, která je hlouběji ve struktuře webu. Příklad adresy, na kterou chceme směrovat: http://vuno.cz/textil-pro-reklamu-a-volny-cas/

Děkuji za informaci. S pozdravem Radek Kolmačka

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

jak už tu píší od Wedosu, toto není problém. Jen doplním, že si bez webhostingu můžete u Wedosu nastavit jedno přesměrování (tj. nemůžete přesměrovat subdoménu na jinou adresu než je hlavní web). Ale můžete mít přesměrovanou hlavní adresu a na subdoméně provozovat jiný web, který nebude přesměrovaný (nebo obráceně). Přesměrované adresy mají u Wedosu jiné záznamy v DNS, než má webhosting. Pokud tedy máte aktivní webhosting, můžete si v DNS nastavit, které (sub)domény chcete přesměrovat a které chcete provozovat na (sub)doméně.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.