Přesměrování domény

Vyřešeno132 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

přesměroval jsem doménu vc-blanenska.com na novou velkacenablanenska.cz, po zadání jedné nebo druhé adresy se objeví pouze hláška Wedos že je doména registrována. Pokud přesměrování zruším původní .com taktéž nejede. Mohl by mi někdo poradit?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 22. 3. 2023
0
MB313456 Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

doména vc-blanenska.com správně přesměrovává na velkacenablanenska.cz, ale velkacenablanenska.cz nesměřuje na žádný webhosting, DNS vedou na výchozí stránku (hlášku o registraci domény).

Nejjednodušší řešení je přesměrovat velkacenablanenska.cz na vc-blanenska.com a vc-blanenska.com nasměrovat na stejnojmenný webhosting. Změny se projeví do 1 hodiny.

Řešení, kterého se možná snažíte dosáhnout (aby hlavní web běžel na velkacenablanenska.cz) je následující:

  1. Přejmenujte webhosting vc-blanenska.com na velkacenablanenska.cz. Věnujte zvláštní pozornost instrukcím pro přejmenování existujícího webu. Nechte automaticky přepsat DNS.
  2. Vyčkejte 1 hodinu na propsání DNS a otestujte.

Tímto postupem byste měl vyřešit fungování webu. Potřebujete-li řešit i e-maily, napište prosím, na jakou doménu očekáváte, že by zprávy měly chodit.

Role: Podpora
MK341488 publikoval nový komentář 7. 3. 2023

Děkuji za odpověď, ale přecházím z .com na .cz doménu a návštěvníci jsou zvyklí na vc-blanenska.com, tudíš bych potřeboval nějaký čas po zadání vc-blanenska.com se web přesměroval na novou doménu velkacenablanenska.cz. Z vaší odpovědi jsem pochopil, že mám hned přejmenovat web na velkacenablanenska.cz

Ano, to je smysl přesměrování. Web přejmenujte ba velkacenablanenska.cz a přesměrujte na něj vc-blanenska.com, takže vc-blanenska.com se návštěvníkům přepíše na velkacenablanenska.cz.

Děkuji, jdu to vyzkoušet

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.