Přesměrování domény farmaharvan.com

Vyřešeno427 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

řeším tu již několikátý den problém s přesměrováním domény farmaharvan.com.

Přesměrování máme nastavené. Doména byla původně u Webnode a proběhla přeregistrace a změna majitele. DNS servery jsou nastaveny na Wedos. Bohužel, přesměrování nefunguje správně a nemůžu přijít na to, kde je chyba.

Když například vyhledáte tuto firmu (Farma Harvan) pomocí vyhledávání například na Googlu, přesto, že je nastaveno přesměrování, na stránky se nedostanete. Přesměrování asi z části probíhá, ale je to jen otázka náhody. V případě, že do prohlížeče zadáte URL s www, velmi pravděpodobně přesměrování také neproběhne. Zkusila jsem ráno i původní přesměrování smazat a nastavit ještě jednou, ale ani to nepomohlo.

Na webu je nainstalovaná Joomla 4.

Můžete mi pomoci a poradit, co je nastaveno špatně nebo co je třeba změnit?

S jinými doménami, byť byly s koncovkou .com, nikdy problémy nebyly.

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 5. 2023
0

Ano, stránka je nefunkční, protože se web předělal, přesunul, původní adresu jsme nemohli zachovat a hosting u původní domény majitel zrušil. Ale nefunguje ani přesměrování domény jako takové.

Když zadáte www.farmaharvan.com – přesměrování neproběhne v 99% případů, protože provedení příkazu trvalo příliš dlouho. farmaharvan.com – tam je úspěšnost větší, ale ne na 100%. Potřebuji, aby se přesměrovávaly obě varianty. Doména je přeregistrována k vám a využívá vaše name servery. U jiných domén, které máme v účtu a přesměrovávali jsme je, jsme takový problém nikdy nezaznamenali.

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 25. 4. 2023
Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.