Přesměrování domény farmaharvan.com

Vyřešeno426 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

řeším tu již několikátý den problém s přesměrováním domény farmaharvan.com.

Přesměrování máme nastavené. Doména byla původně u Webnode a proběhla přeregistrace a změna majitele. DNS servery jsou nastaveny na Wedos. Bohužel, přesměrování nefunguje správně a nemůžu přijít na to, kde je chyba.

Když například vyhledáte tuto firmu (Farma Harvan) pomocí vyhledávání například na Googlu, přesto, že je nastaveno přesměrování, na stránky se nedostanete. Přesměrování asi z části probíhá, ale je to jen otázka náhody. V případě, že do prohlížeče zadáte URL s www, velmi pravděpodobně přesměrování také neproběhne. Zkusila jsem ráno i původní přesměrování smazat a nastavit ještě jednou, ale ani to nepomohlo.

Na webu je nainstalovaná Joomla 4.

Můžete mi pomoci a poradit, co je nastaveno špatně nebo co je třeba změnit?

S jinými doménami, byť byly s koncovkou .com, nikdy problémy nebyly.

Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 5. 2023
0

Musím se na celou záležitost dívat jako běžný návštěvník webu. Čili nemohu předpokládat, že nikde nezadá adresu včetně protokolu HTTPS, anebo že ji prohlížeč nedoplní sám. Pokud budu přecházet z výsledků vyhledávání, tam to vůbec ovlivnit nemůžu. Čili i stránka, která neexistuje (jako třeba stránka ceník), by měla být přesměrována na home page webu farma-harvan.cz. Tak se ale neděje.

Píšete zkusit alias. Já ale potřebuji znát řešení, ne to zkoušet. Těžko řeknu zákazníkovi, že to vyzkouším a uvidím. Když už mu tedy budu navrhovat způsob, jak to lze vyřešit, což zahrnuje zvýšení nákladů (částka není důležitá), tak si musím být jistá, že je to funkční řešení, ne zkouška.

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 25. 4. 2023
Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.