Přesměrování domény z Shoptetu zpět na WEDOS

Vyřešeno342 zhlédnutíDoményDNS shoptet
0

Dobrý den,

vlastním doménu lzickacukru.cz, na které jsem si chtěla založit eshop na shoptetu. Shoptet jsem na doménu přesunula pomocí změny DNS záznamů na shoptet, později jsem ale se rohodla pro zachování původního obsahu domény. Založila jsem tedy doménu novou lzickacukrushop.cz, pod kterou eshop bez problému nyní funguje. Na staré doméně lzickacukru.cz jsem tedy změnila záznamy zpět na Výchozí NSSET WEDOS, doména ale přestala fungovat. Když ji zadám do vyhledávače, atomaticky mě hlavní stránka přesměruje na novou doménu lzickacukrushop.cz. Když však již ve vyhledávači kliknu na nějakou složku z menu, ta se klasicky zobrazí, jen vlastně nejde ta hlavní stránka. Je nějak možné doménu uvést zpět do nezávislého provozu na eshopu?

Nejsem v IT vůbec zběhlá, takže pokud by byl nějaký jendoduchý návod, budu za něj moc ráda.

Předem moc děkuji za odpověď

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 15. 6. 2022
0
MB313456 34.00K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Do DNS záznamů na tomto odkazu přidejte nový záznam s těmito parametry:

  • Název: shop
  • TTL: 1800
  • Typ: CNAME
  • Data: www.myshoptet.com

Změny se projeví do 1 hodiny.

Role: Podpora
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 15. 6. 2022
0
MB313456 34.00K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

když zadám adresu http://lzickacukru.cz/, zůstanu na webu lzickacukru.cz. Z Google to funguje stejně. Na přesměrování nenarážím. Je to správné chování?

Role: Podpora
MB313456 Odpověděl na otázku 29. 3. 2022
0

Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Nakonec jsem se rozhodla přendat eshop zpět na stránku lzickacukru.cz, ale chtěla bych zároveň zachovat její původní obsah a mít ehop na doméně shop.lzickacukru.cz, bohužel si s tím nevím rady, dokážu přepnout NSSET na Shoptet, eshop se udělá z celé stránky, jak prosím docílím toho, aby byl eshop na doméně shop.lzickacukru.cz a stránka lzickacukru zůstala při starém? Viděla jsem různé návody na internetu a pokoušela jsem se o to, ale marně.

Moc děkuji!

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 29. 3. 2022