Přesměrování osudovky.com na osudovky.cz

Vyřešeno270 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

vytvořila jsem si nový web na doméně osudovky.cz. Na staré doméně osudovky.com je web, který již nebudu používat. Můžete mi prosím přesměrovat doménu tak, aby kdokoliv kdo zadá osudovky.com automaticky přišel na oszdovky.cz? Čili obě domény na osudovky.cz.

Děkuji,

Ilona Svoboda

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Viz upozornění na stránce, kterou jsem poslal:

POZOR! Služba přesměrování lze využít pouze u domén, u kterých jsme registrátorem. U jiných domén toto přesměrování nastavit nijak nelze.

Pokud není Wedos registrátorem, nemůžete tedy využít přesměrování u Wedosu. Přesměrování si můžete nastavit i u Forpsi, ale tam je za to účtován poplatek. V tuto chvíli máte celkem 3 možnosti:

  1. Převedete si doménu k Wedosu a nastavíte přesměrování u Wedosu
  2. Necháte doménu u Forpsi a zaplatíte si u nich přesměrování v rámci jejich příplatkových služeb.
  3. Díval jsem se, že vám web osudovky.com stále funguje, takže máte zřejmě funční nějaký webhosting, na kterém tento web běží (máte tam informaci o změně webu). Můžete upravit .htaccess soubor nebo hlavičku webu tak, aby návštěvníka přesměroval na nový web. K tomuto řešení ale bude nutné stále platit webhosting pro doménu. Pokud chcete přesměrovat dva weby, budete muset platit dva hostingy.

Osobně bych Vám asi doporučil první variantu – přesun k Wedosu, protože by měla být cenově nejvýhodnější, ale rozhodnutí je samozřejmě na Vás.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie