Přesměrování stránek z Webnode

Vyřešeno558 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,

Máme stránky u Webnode, které jsou stále funkční, ale již je needitujeme a máme nové stránky u Vás a rádi bychom přesměrovali lidi ze stránek u Webnode na ty nové. Hosting a doménu nových stránek máme u Vás.

Co je k tomu za potřebí z naší strany?

Děkuji
Hezký den

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
přesouval jste k nám i doménu? Jestli to chápu správně tak chcete nasměrovat doménu na webhosting u nás ?

0

Dobrý den,

Webnode tuto funkci (pravděpodobně) nenabízí, protože by tak mohl přicházet o zákazníky.  Kamkoliv do stránky pomocí jejich editoru můžete vložit HTML kód (embed):

<meta http-equiv="Refresh" content="0; url='adresa webu'" />

.

Pokud umíte alespoň trochu programovat, můžete stáhnout z webu aktuální šablonu, smazat veškerý nepotřebný obsah a místo něj vložit výše uvedený kód. Za něj pak můžete přidat například

<p>Web byl trvale přesunut na <a href="adresa webu">novou adresu</a>.</p>

, který by informoval i ty uživatele, jimž by přesměrování nefungovalo. Šablonu pak nahrajte zpět na web a změny publikujte.

Pokud se nepletu, Webnode nenabízí přístup k .htaccess, takže tento typ přesměrování nebudu rozepisovat. Doporučuji ale nejprve přečíst podmínky služby, zda-li toto řešení není v jejich rozporu.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď

Kategorie