Přesměrování subdomény www

Vyřešeno1.58K zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, chci se zeptat jak mohu přesměrovat subdoménu. Mám doménu example.com, na které je webhosting a na ni mám přesměrovanou doménu example.cz 

Nicméně subdoménu www.example.cz se mi už na doménu example.com přesměrovat nedaří. Pochopil jsem, že musím provést změny v .htaccess, ale nevím jak to udělat.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2020
0

Také by šlo v nastavení domény nastavit přesměrování na jinou adresu (přesměrování má jinou IP než webhosting) a v DNS záznamech nastavit a záznam přesměrování buď pro konkrétní adresy nebo pomocí * pro všechny subdomény.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 3. 4. 2020
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.