Prestashop – chyba 500 při objednávce

Vyřešeno441 zhlédnutíWebhosting
0

Tento problém je trochu podivný. Na webhostingu běží Prestahop 1.7.x, pokud při objednávce vyplním v objednávkovém formuláři údaje a projdu celý proces do konce, objednávka se dokončí bez chyby. Pokud však v místě objednávkové formuláře zavřu prohlížeč, opět otevřu (v košíku jsou produkty díky cookies), vyplním objednávkový formulář a odešlu, tak to hodí chybu 500. Nejpodivnější na tom je, že pokud nastavím DEBUG = TRUE, tak to celé funguje perfektně bez chyby. Nesetkal se s tím někdo? Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Tak jsem na to přišel. Aktivoval jsem si dočasný error log, který chybu zachytil. Jednalo se o modul Mailchimpu, který jsem tedy odinstaloval a již to jde.

Got error 'PHP message: PHP Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 3 passed to PrestaChamps\\MailchimpPro\\Hooks\\Action\\Customer\\AccountUpdate::run() must be an instance of Customer, null given, called in /www/modules/mailchimppro/mailchimppro.php on line 789 and defined in /www/modules/mailchimppro/src/PrestaChamps/MailchimpPro/Hooks/Action/Customer/AccountUpdate.php:57\\nStack trace:\\n#0 /www/modules/mailchimppro/mailchimppro.php(789): PrestaChamps\\MailchimpPro\\Hooks\\Action\\Customer\\AccountUpdate::run(Object(Context), Object(DrewM\\MailChimp\\MailChimp), NULL)\\n#1 /www/classes/Hook.php(970): Mailchimppro->hookActionCustomerAccountUpdate(Array)\\n#2 /www/classes/Hook.php(355): HookCore::coreCallHook(Object(Mailchimppro), 'hookactionCusto...', Array)\\n#3 /www/classes/Hook.php(907): HookCore::callHookOn(Object(Mailchimppro), 'act...\\n'AH01071: Got error 'PHP message: PHP Fatal error: Uncaught TypeError: Argument 3 passed to PrestaChamps\\MailchimpPro\\Hooks\\Action\\Customer\\AccountUpdate::run() must be an instance of Customer, null given, called in /www/modules/mailchimppro/mailchimppro.php on line 789 and defined in /www/modules/mailchimppro/src/PrestaChamps/MailchimpPro/Hooks/Action/Customer/AccountUpdate.php:57\\nStack trace:\\n#0 /www/modules/mailchimppro/mailchimppro.php(789): PrestaChamps\\MailchimpPro\\Hooks\\Action\\Customer\\AccountUpdate::run(Object(Context), Object(DrewM\\MailChimp\\MailChimp), NULL)\\n#1 /www/classes/Hook.php(970): Mailchimppro->hookActionCustomerAccountUpdate(Array)\\n#2 /www/classes/Hook.php(355): HookCore::coreCallHook(Object(Mailchimppro), 'hookactionCusto...', Array)\\n#3 /www/classes/Hook.php(907): HookCore::callHookOn(Object(Mailchimppro), 'act...\\n'

Role: Zákazník
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie