Převedení Miowebu na Elementor

Vyřešeno201 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

předem se omlouvám, že pokládám dotaz, na který jsem se již jednou ptala, ale bohužel nemohu najít historii tohoto chatu.

Před nedávnem jsem pokládala dotaz, který se týkal toho, že někdy v roce 2019 jsem si zakoupila kurz Podnikání z pláže. Zde jsem si zaplatila doménu, kterou jsem používala na Miowebu. Poté, co ale Mioweb zdražil své služby, mi skrze tento kurz byla nabídnuta varianta Elementoru, pro který prý mají vyvinutou šablonu zdarma. V podrobném video návodu je uvedeno, že mám kliknout na webhosting, kde mám najít svou doménu a tu převést na nějakou verzi No Limit, nicméně svou doménu tam nevidím. Minule mi zde někdo poslal odkaz na to, jak ji znovu obnovit i s webhostingem. Už si ale bohužel nepamatuji jako to udělat a konverzaci nemohu dohledat a proto prosím znovu o radu.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 25. 8. 2023
0

Děkuji za odkaz, nicméně jsem z něj moc nepochopila, protože nevím, jestli mám něco deaktivovat či aktivovat. Minule jsem právě obdržela přímo odkaz na typ webhostingu, který mám přikoupit, ale bohužel nechápu, proč se konverzace neuložila.

Role: Zákazník
TJ285257 Změnil status na publikováno 10. 8. 2023
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.