Převod mx záznamu

Vyřešeno110 zhlédnutíDNSmx záznam
0

Dobrý den.

Omlouvám se ale nerozumím moc tomu co teď po vás budu chtít. Ukončuji službu G suite od google, kde jsem email marek@fittrenink.cz. Napsali mi, že pokud si chci ponechat email tak musím převést MX záznamy k jinému poskytovateli. Umíte mi poradit jak na to, aby mi zůstala mejlová adresa funkční?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
JŠ255861 35.88K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 17.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

e-mailové služby budete zřizovat na jaké nové službě? Pokud by to bylo u nás, musel byste si zřídit webhosting, jehož součástí jsou e-mailové služby a MX záznamy nastavit na nás. Návod na správu e-mailových schránek najdete zde, další užitečné návody pak zde.

Role: Podpora
Odpověděl na otázku
0

Prosím je možné se s vámi spojit telefonicky? Obávám se, že s mými znalostmi v tomto oboru to jinak nepůjde vykomunikovat.

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
telefonicky nekomunikujeme, děkujeme za pochopení.
Doména fittrenink.cz u nás nemá webhosting, ten je pro používání email. adres klíčový, bez něho nezle email. schránky využívat. Zřídit si jej lze zde https://www.wedos.cz/webhosting . Následně si lze schránky vytvořit v administraci daného webhostingu dle https://kb.wedos.com/cs/webhosting/administrace-webhosting/e-maily-administrace-schranek/