Převod webhostingu

Vyřešeno271 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den
Registroval jsem si doménu přes Wedos a koupil jsem si webhosting také na Wedos. Domenu jsem nasměroval na webhosting, nainstaloval WordPress, vytvořil novy web na základě šablony. Ještě před prvními úpravami jsem se rozhodl přesunout web a webhosting na jinou doménu. Podle navodu jsem nejprve přejmenoval web ve WordPress, potom v FTP přejmenoval složku domains/moje_domena a pak v zákaznické administraci přejmenoval webhosting na nova_domena a nechal automaticky změnit DNS záznamy. Ale již při přejmenování ve WordPressu se objevila hlášení (Warnings) a po dokončení migrace se web nezobrazuje správně. Chybí správné barevné schéma šablony, podkladový obrázek atd. Jak lze obnovit webovou stránku a šablonu? Smazat a znovu vytvořit nebo znovu načíst šablonu? Děkuji předem za odbornou pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 5. 2023
0
55.22K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

problém bývá většinou v databázi, kde zůstanou některé odkazy se starou doménou. Řešením je si databázi exportovat a jednotivé odkazy upravit na novou doménu např. v nějakém textovém editoru (mějte pro jistotu bokem funkční zálohu), upravený obsah poté znovu importujte.

Nejdříve bych však zkusil obnovit práva a.htaccess , zda nebude problém jen v tom.

Pokud nám aktivujete přístup na ftp , můžeme se Vám na to podívat (potřebujeme znát, o jakou doménu jde).

Je zde samozřejmě i možnost vše smazat na ftp a začít od znova na nové doméně.

Role: Podpora Vizitka: CMS specialista
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 9. 5. 2023
0

Dobrý den
Původní doména byla art-galery-kromeriz.cz Nová doména je art-gallery-kromeriz.cz (Původní doména byla gramaticky špatně – jen jedno L). FTP jsem zpřístupnil pro podporu 24. 4. 2023 v 6:27.

Děkuji

Role: Zákazník
MV270050 publikoval nový komentář 24. 4. 2023
0

Po servisním zásahu se stalo, že z webových stránek zůstal jen nadpis. Všechno ostatní ze šablony je úplně pryč, včetně toho, co tam zůstalo po převodu. Šablona pro webové stránky zřejmě zůstala uložená v adresáři domains/art-galery-kromeriz.cz, tedy v původním. Po jeho smazání nezůstalo ze stránek nic. Obnovit šablonu nebo vytvořit úplně nové stránky od začátku?

Role: Zákazník
MV270050 publikoval nový komentář 24. 4. 2023
0

Tak tentokrát se stránky již zobrazují jako dříve. Chybí jen jeden prvek na Home stránce, ale s tím už si snad nějak poradím. Děkuji za podporu.

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 24. 4. 2023